Pedagoog Peep Leppik on töötanud kümmekond aastat üldhariduskoolis, 37 aastat kutseõppeasutuses, olnud koolidirektor ja õppealajuhataja ning 15 aastat külalislektor Eesti kõrgkoolides. Oma kogemustepagasit on ta püüdnud mõtestada läbi teaduseprisma ja uuringute. Peep Leppiku sulest on ilmunud 15 raamatut. Käesolev kogumik sisaldab nii varemilmunud artikleid kui reisikirju, andes ülevaate autori suhetest kooliilmaga ja ilmakooliga. Maht 400 lk, pehmekaas. Müügil Rahva Raamatus, Apollos ja TÜ raamatupoes. Hind 9.90€. Hulgiostul kirjastusest hind kokkuleppel. which web hosting site is best.

Õpetajana kooliilmas ja ilmakoolis

Peep Leppik

Pedagoog Peep Leppik on töötanud kümmekond aastat üldhariduskoolis, 37 aastat kutseõppeasutuses,

olnud koolidirektor ja õppealajuhataja ning 15 aastat külalislektor Eesti kõrgkoolides.

Oma kogemustepagasit on ta püüdnud mõtestada läbi teaduseprisma ja uuringute.

Peep Leppiku sulest on ilmunud 15 raamatut.

Käesolev kogumik sisaldab nii varemilmunud artikleid kui reisikirju, andes ülevaate

autori suhetest kooliilmaga ja ilmakooliga.

Maht 400 lk, pehmekaas. Müügil Rahva Raamatus, Apollos ja TÜ raamatupoes. Hind 9.90€. Hulgiostul kirjastusest hind kokkuleppel.

Õpetajana kooliilmas ja ilmakoolis
Õpetajana kooliilmas ja ilmakoolis
Õpetajana kooliilmas ja ilmakoolis
see also good review of UK web hosting companies, read article here best uk web hosting providers with shared, virtual and dedicated web hosting servers. Kui kavas on kodulehe valmistamine, siis Disain aara.ee veebilehe loomiseks kõiki vajalikke valmistamise teenuseid, sealhulgas ka kodulehe optimeerimist ja kodulehtede otsingumootorite jaoks kohendamist. Tavapäraselt ei ole veebilehe tegemine veel lõppenud disainiga, vaid kodulehtede tegemisel tuleb tähelepanu pöörata ka veebilehekülje sisule - teha see tõeliselt sisukaks
Eesti Ülikoolide Kirjastus OÜ