Raamatus sisalduvad üle 2200 vanasõna, kõnekäänu ning idioomi kuuluvad kõrgeima keeleoskustasemega inimeste väljendusarsenali. Lisaks keeleoskusele aitab nende oskuslik kasutamine, nüansside ja kõrvaltähenduste adumine oluliselt kaasa vastava kultuuri põhjalikumale ning süvitsi tundmaõppimisele. Maht 276 lk, kõvakaas. Müügil Rahva Raamatus, Apollos ja TÜ raamatupoes. Hind 23€. Hulgiostul kirjastusest hind kokkuleppel. which web hosting site is best.

Rootsi vanasõnad ja kõnekäänud eestikeelsete vastetega

Tellija: Tartu Ülikool

Raamatus sisalduvad üle 2200 vanasõna, kõnekäänu ning idioomi kuuluvad kõrgeima keeleoskustasemega inimeste väljendusarsenali. Lisaks keeleoskusele aitab nende oskuslik kasutamine, nüansside ja kõrvaltähenduste adumine oluliselt kaasa vastava kultuuri põhjalikumale ning süvitsi tundmaõppimisele.

Maht 276 lk, kõvakaas. Müügil Rahva Raamatus, Apollos ja TÜ raamatupoes. Hind 23€.

Hulgiostul kirjastusest hind kokkuleppel.

Rootsi vanasõnad ja kõnekäänud eestikeelsete vastetega
Rootsi vanasõnad ja kõnekäänud eestikeelsete vastetega
Rootsi vanasõnad ja kõnekäänud eestikeelsete vastetega
see also good review of UK web hosting companies, read article here best uk web hosting providers with shared, virtual and dedicated web hosting servers. Hea ja kasutajasõbraliku veebilehe valmistamine on tükk tööd, eriti veel kui kodulehe valmistamine on jagatud mitmeks etapiks. Peale algset valmimist on soovitav teha ka kodulehe otsingumootoritele optimeerimine, www.aara.ee käest saab ka seda tellida, terviklikud kodulehed on tehtud ühe läbiva ideega, silmas pidades firma põhilisi eesmärke.
Eesti Ülikoolide Kirjastus OÜ