Professor Jüri Sepa toimetatud 528-lk kogumik annab ülevaate majandusteaduste õpetamisest Tartus alates ülikooli algusaegadest. Kogumik on liigendatud kuude ossa: Rootsi aeg, Saksa ülikool Venemaal, Eesti ülikool, nõukogude aeg, uus Eesti aeg ning Intervjuud dekaanide ja vilistlastega. Raamat on müügil suuremates raamatupoodides, seda on võimalik osta ka kirjastusest: , tel 5179237. which web hosting site is best.

Uus: Majandusharidus ja -teadus Tartu Ülikoolis

13. sept. 2015
Uus: Majandusharidus ja -teadus Tartu Ülikoolis

Professor Jüri Sepa toimetatud 528-lk kogumik annab ülevaate majandusteaduste õpetamisest Tartus alates ülikooli algusaegadest. Kogumik on liigendatud kuude ossa: Rootsi aeg, Saksa ülikool Venemaal, Eesti ülikool, nõukogude aeg, uus Eesti aeg ning Intervjuud dekaanide ja vilistlastega.

Raamat on müügil suuremates raamatupoodides, seda on võimalik osta ka kirjastusest: eyk@[no-Smpam)eyk.ee">, tel 5179237.

Uus: Majandusharidus ja -teadus Tartu Ülikoolis
Uus: Majandusharidus ja -teadus Tartu Ülikoolis
see also good review of UK web hosting companies, read article here best uk web hosting providers with shared, virtual and dedicated web hosting servers. Kui kavas on kodulehe valmistamine, siis Disain aara.ee veebilehe loomiseks kõiki vajalikke valmistamise teenuseid, sealhulgas ka kodulehe optimeerimist ja kodulehtede otsingumootorite jaoks kohendamist. Tavapäraselt ei ole veebilehe tegemine veel lõppenud disainiga, vaid kodulehtede tegemisel tuleb tähelepanu pöörata ka veebilehekülje sisule - teha see tõeliselt sisukaks
Eesti Ülikoolide Kirjastus OÜ