Eesti Ülikoolide Kirjastuse missiooniks on eelkõige kõrgkoolide õppevahendite, õpikute, konverentsikogumike ning teiste teadus- ja õppetööks vajalike trükiste kvaliteetne kirjastamine.   Võite usaldada meie hoolde kõik tegevused, mis on vajalikud käsikirjast hea raamatu saamiseks. Teeme e-raamatuid, küljendame ja trükime doktoritöid, korraldame raamatute müüki.   Tegevuse paindlikkuse ja kulude optimeerimise huvides eelistame suhelda meilitsi, vajadusel tuleme tellija juurde. which web hosting site is best.

Eesti Ülikoolide Kirjastuse missiooniks on eelkõige kõrgkoolide õppevahendite, õpikute, konverentsikogumike ning teiste teadus- ja õppetööks vajalike trükiste kvaliteetne kirjastamine.

 

Võite usaldada meie hoolde kõik tegevused, mis on vajalikud käsikirjast hea raamatu saamiseks. Teeme e-raamatuid, küljendame ja trükime doktoritöid, korraldame raamatute müüki.

 

Tegevuse paindlikkuse ja kulude optimeerimise huvides eelistame suhelda meilitsi, vajadusel tuleme tellija juurde.

Üldinfo
Üldinfo
see also good review of UK web hosting companies, read article here best uk web hosting providers with shared, virtual and dedicated web hosting servers. Kui kavas on kodulehe valmistamine, siis Disain aara.ee veebilehe loomiseks kõiki vajalikke valmistamise teenuseid, sealhulgas ka kodulehe optimeerimist ja kodulehtede otsingumootorite jaoks kohendamist. Tavapäraselt ei ole veebilehe tegemine veel lõppenud disainiga, vaid kodulehtede tegemisel tuleb tähelepanu pöörata ka veebilehekülje sisule - teha see tõeliselt sisukaks
Eesti Ülikoolide Kirjastus OÜ